AVSystem

AVSystem jest ekspertem w obszarze rozwiązań M2M/IoT. Od ponad dziesięciu lat firma dostarcza produkty do monitorowania i zdalnego zarządzania urządzeniami końcowymi (routery: xDSL, LTE, FTTx, routery biznesowe, telefony IP, IP TV STBs, Femtocells itd.) oraz przyrządami wykorzystywanymi w przemyśle na skalę masową. Rozwiązania tworzone przez AVSystem pozwalają na wykorzystanie pełnej gamy protokołów komunikacyjnych, w tym TR-069, OMA-LWM2M, OMA-DM, SNMP.
Produkty oferowane przez AVSystem pozwalają na dostarczanie nowych usług razem z pełnym monitoringiem ich działania – dostępności i jakości dostarczanych usług (QoE), zarówno przez dużych, średnich i mniejszych operatorów telekomunikacyjnych, ISP oraz średnie i duże firmy.
Już ponad 100 wiodących firm na całym świecie korzysta z wszechstronnych rozwiązań AVSystem. Dzięki zarządzaniu urządzeniami na zasadzie end-to-end, konfiguracji oraz monitoringowi, nasi klienci oszczędzają czas i pieniądze, jednocześnie budując pełny zakres nowych usług.