Organizatorzy 2014


PARTNERZY GENERALNI
Orange Polska – lider na polskim rynku telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych. Jako jedyny operator, oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju. Największa grupa telekomunikacyjna w Europie Centralnej. Jest częścią światowej grupy telekomunikacyjnej France Telecom.
Integrated Solutions jest integratorem łączącym świat informatyki i telekomunikacji w taki sposób, aby nasi klienci mogli działać jeszcze efektywniej. Firma dostarcza innowacyjne usługi i rozwiązania ICT z takich obszarów, jak Ujednolicona Komunikacja, bezpieczeństwo IT, sieci LAN, WAN usługi Data Center oraz Infrastructure as a Service i Backup as a Service. Partnerami technologicznymi firmy Integrated Solutions są wiodący światowi dostawcy rozwiązań informatycznych i komunikacyjnych. Integrated Solutions jest spółką powstałą w ramach Orange Polska. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://I-S.com.pl.
PARTNER MERYTORYCZNY
AMG.net S.A. to dynamiczna firma technologiczno-doradcza, specjalizująca się w budowie i utrzymaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych. AMG.net jest liderem w tworzeniu rozwiązań wspierających obsługę i samoobsługę klientów firm z sektorów telekomunikacyjnego, finansowego, energetycznego, przemysłowego oraz publicznego. Zespół ponad 650 specjalistów AMG.net pracujących w biurach w Warszawie, Łodzi, Toruniu i Gdańsku wspiera klientów w całym procesie realizacji nowych rozwiązań – od określenia strategii, poprzez definicję procesów biznesowych, budowę rozwiązania i jego integrację z dotychczasową infrastrukturą, aż po zapewnienie jego utrzymania i dalszy rozwój. Wśród klientów AMG.net znajdują się między innymi Orange, T-Mobile, PLL LOT, BRE Bank, Bank Millenium, Bank PEKAO, Multibank, PZU, PGNiG, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Sprawiedliwości, Miasto Poznań, Miasto Białystok, Miasto Tarnów.
Portfolio usług IMPAQ zawiera kompleksowe usługi doradcze, rozwój, integrację, utrzymanie systemów oraz wsparcie w obszarze zarządzania IT i zarządzania biznesowego. Portfolio Grupy uzupełniają oferty poszczególnych krajów, dzięki czemu możemy jak najlepiej reagować na potrzeby rynku. Od 1992 r. nasi Klienci doceniają i wykorzystują rozległą wiedzę naszych pracowników w zakresie znajomości sektorów i branż, jak również wiedzę metodyczną i doświadczenie, które nieustannie rozwijamy i wykorzystujemy w wielu udanych projektach. Współpracujemy z naszymi Klientami i wdrażamy naszą technologię oraz doświadczenie w dziedzinie zarządzania projektami, tak aby wypracować z nimi wartość dodaną. Z pomocą 300 naszych pracowników w czterech różnych lokalizacjach na terenie Szwajcarii, Polski i Wielkiej Brytanii, jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom, jakie stawiają przed nami Klienci i bierzemy za nie pełną odpowiedzialność.
PATRON HONOROWY
ORGANIZATOR
Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi.

Trzonem działalności spółki są spotkania realizowane w formule ‚custom event’, w których kluczową rolę odgrywa zaangażowanie uczestników w całym procesie przygotowania wydarzenia. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów.
WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
Think-tank stawiający na popularyzację strategicznego myślenia o państwie, społeczeństwie i gospodarce zarówno w skali mikro – na poziomie lokalnej grupy działania, samorządu czy też firmy, jak w skali makro – na poziomie ogólnokrajowym i globalnym. „Programmamus futura” – oto nasze motto.
Celem Ośrodka Studiów nad Cyfrowym Państwem jest realizacja cyfrowej transformacji państwa i organizacji publicznych, urzeczywistnianie idei Otwartego Rządu oraz upowszechnianie tych zagadnień w administracji publicznej, gospodarce oraz życiu społecznym. Ośrodek prowadzi własne projekty badawcze, szkoleniowe i aplikacyjne w dziedzinach istotnych z punktu widzenia realizacji idei cyfrowego państwa. Założycielami Ośrodka są eksperci z długoletnim doświadczeniem – zarówno praktycznym jak i akademickim – w obszarze informatyzacji sektora publicznego: dr hab. Andrzej Sobczak, profesor SGH, Kierownik Zakładu Zarządzania Informatyką w Instytucie Informatyki i Gospodarki Cyfrowej SGH, specjalizujący się m.in. w zastosowaniach architektury korporacyjnej w administracji publicznej oraz Tomasz Kulisiewicz, analityk rynku komunikacji elektronicznej, zajmujący się także społecznymi aspektami zastosowań technologii informacyjnych.
TELKO.in, to nowy serwis informacyjny skierowany do czytelników zainteresowanych profesjonalnym aspektem polskiego i globalnego rynku telekomunikacyjnego. Wydarzenia, wywiady, opinie, komentarze, analizy, trendy rynkowe i technologiczne - chcemy, abyście to mogli codziennie u nas znaleźć. Wszystkiego opisać się nie da, ale nigdy nie pominiemy niczego, co najważniejsze. Chcemy też inspirować naszych czytelników do własnych poszukiwań informacyjnych i intelektualnych.

Naszą misją jest być tak blisko polskiej branży telekomunikacyjnej, jak tylko to będzie możliwe. Naszym celem jest pogłębianie wiedzy o rynku telekomunikacyjnym związanym z nim zawodowo osobom oraz przybliżanie jego problematyki rynkowemu i społecznemu otoczeniu. Chcemy docierać do właścicieli, menedżerów i pracowników polskich telekomów oraz firm otoczenia tej branży. Chcielibyśmy, aby komunikacja z czytelnikami nie była jednokierunkowa. Pamiętajcie, że interesuje nas, co macie do zakomunikowania nam i branży!
PATRONI
Patron Forum Samorządowe