Organizatorzy 2015


PATRONI HONOROWI
PARTNERZY MERYTORYCZNI
Atos Polska (dawniej AMG.net) jest liderem rynku tworzenia i utrzymywania informatycznych rozwiązań wspierających obsługę i samoobsługę klientów firm z sektorów telekomunikacyjnego, finansowego, energetycznego, przemysłowego oraz publicznego. Zespół ponad 1000 specjalistów Atos Polska pracujących w biurach w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Toruniu i Wrocławiu wspiera klientów w całym procesie realizacji nowych rozwiązań. W 2014 roku firmy AMG.net i Bull Polska dołączyły do grupy Atos, tworząc nowy podmiot organizacyjny – Atos Polska, będący jednym z trzech największych integratorów na polskim rynku IT. Do grona naszych klientów należą m.in. Orange, T-Mobile, mBank, Bank Millenium, Meritum Bank, PLL LOT, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Sprawiedliwości, Miasto Poznań oraz PGNiG.
Ericsson, największy na świecie dostawca technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych, oferuje społeczeństwu sieciowemu efektywne rozwiązania działające w czasie rzeczywistym, które pozwalają nam wszystkim swobodniej studiować, pracować i żyć w zrównoważonych społecznościach na całym świecie.

Oferta firmy Ericsson obejmuje usługi, oprogramowanie i infrastrukturę teleinformatyczną dla operatorów telekomunikacyjnych i firm z innych branż. Obecnie ponad 40 procent światowego ruchu mobilnego przechodzi przez sieci firmy Ericsson. Ericsson obsługuje sieci klientów, z których korzysta ponad 2,5 miliarda abonentów.

Wizją Ericsson jest Networked Society (Społeczeństwo Sieciowe), w którym każda osoba działa, wykorzystując swój pełen potencjał i możliwości.

Spółka działa w ponad 180 krajach i zatrudnia przeszło 115 000 pracowników. Firma została założona w 1876r.i ma centralę w Sztokholmie. W 2014 roku osiągnęła sprzedaż netto w wysokości 228,0 mld SEK. Ericsson jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie i NASDAQ w Nowym Jorku.
Portfolio usług IMPAQ zawiera kompleksowe usługi doradcze, rozwój, integrację, utrzymanie systemów oraz wsparcie w obszarze zarządzania IT i zarządzania biznesowego. Portfolio Grupy uzupełniają oferty poszczególnych krajów, dzięki czemu możemy jak najlepiej reagować na potrzeby rynku. Od 1992 r. nasi Klienci doceniają i wykorzystują rozległą wiedzę naszych pracowników w zakresie znajomości sektorów i branż, jak również wiedzę metodyczną i doświadczenie, które nieustannie rozwijamy i wykorzystujemy w wielu udanych projektach. Współpracujemy z naszymi Klientami i wdrażamy naszą technologię oraz doświadczenie w dziedzinie zarządzania projektami, tak aby wypracować z nimi wartość dodaną. Z pomocą 300 naszych pracowników w czterech różnych lokalizacjach na terenie Szwajcarii, Polski i Wielkiej Brytanii, jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom, jakie stawiają przed nami Klienci i bierzemy za nie pełną odpowiedzialność.
Na polskim rynku IT nieprzerwanie od 24 lat. Firma postrzega się jako kompetentnych doradców, dlatego oferuje pełen zakres usług informatycznych dla dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji administracji publicznej. Sygnity dostarcza nowoczesne rozwiązania własne oraz czołowych międzynarodowych firm IT. Do podstawowych obszarów działalności firmy należą:

· doradztwo informatyczne
· produkcja i wdrażanie oprogramowania
· integracja rozwiązań
· audyt i testowanie oprogramowania
· dostarczanie infrastruktury informatycznej
· outsourcing IT

Więcej informacji na stronie: sygnity.pl
MECENAS
Cybercom jest szwedzką firmą konsultingową działającą w obszarze ICT. Posiadamy kompetencje w czterech głównych domenach biznesowych: Connectivity Management, Digital Solutions, Connected Engineering, Secure Connectivity.

Cybercom dostrzega potężną szansę w przyszłości Connectivity. Dla Cybercom Connectivity to dużo więcej niż łączność. W rosnącej w lawinowy sposób liczbie połączeń nie mówimy już tylko o zwykłej, ale o zintegrowanej łączności. Naszą aspiracją jest nie tylko usprawnienie działalności naszych klientów, ale również poprawa życia poszczególnego użytkownika. Aby zmieniać zasady, proponujemy nowe innowacyjne rozwiązania M2M oraz IoT.

W ramach powyższych domen, analizujemy, projektujemy, rozwijamy, tworzymy, sprawdzamy i testujemy. Dzięki Cybercom, Connectivity jest tak wydajne i zarządzalne jak nigdy dotąd i zawsze w bezpieczny sposób.
Nasi Klienci to organizacje oraz firmy działające w różnych branżach: przemysł, telekomunikacja, motoryzacyjna, sektor publiczny. To właśnie nasi klienci dostarczają nam wyzwań. Jest dla nas przywilejem obserwowanie szybko zmieniającego się rynku nowoczesnych technologii.
m2ocity jest francuskim operatorem telekomunikacyjnym M2M utworzonym w 2011 roku przez firmy Veolia i Orange.

Sieć m2ocity łączy ponad 1,5 mln wodomierzy i innych „rzeczy” w 1400 miastach i wsiach Francji.

m2ocity buduje i utrzymuje infrastruktury telekomunikacyjne dla potrzeb lokalnych klientow: samorządów lokalnych, przedsiębiorstw wodociągowych, przemysłu, zarządców budynkow.

Sieci te otwarte są dla wszystkich zainteresowanych stron oraz dla różnorodnych zastosowań w gospodarce komunalnej i środowiskowej. Lokalne sieci radiowe przekazują dane pomiarowe do serwerow gdzie przekształcane są w użyteczne informacje dostępne w portalach internetowych, smartfonach lub przekazywane SMSem alarmy.

W dziedzinie wodociągów, inteligentne wodomierze i przepływomierze pozwalają nie tylko na zdalny odczyt licznika, wykrywają również wycieki, uszkodzenia i oszustwa. m2ocity wdrożyło także do swej sieci stale monitorowanie lokalizatorow wycieków oraz zdalne sterowanie zaworami abonenckimi.

W dziedzinie gospodarki odpadami popularną uslugą wśród samorządów jest zdalny pomiar poziomu odpadów w śmietnikach zbiorczych. Pozwala on na optymizację ruchu śmieciarek.

m2ocity tworzy Internet Rzeczy dla zrównoważonego miasta.
Samsung Electronics – lider w branży elektroniki użytkowej i rozwiązań biznesowych. Dzięki innowacjom produktowym oraz integracji urządzeń i usług Samsung Electronics jest najczęściej wybieraną marką elektroniki konsumenckiej w sektorze urządzeń mobilnych, RTV, urządzeń AGD oraz nowych kategorii wearables. Na rynku biznesowym poszerzamy dynamicznie portfolio rozwiązań branżowych opartych o kategorie profesjonalnych monitorów wielkoformatowych, systemów telewizji komercyjnej, rozwiązań Thin Client, systemów wydruku i zarządzania dokumentami oraz rozwiązań mobilnych zintegrowanych z platformą bezpieczeństwa KNOX.
PATRON MERYTORYCZNY
PMR jest ekspertem w dziedzinie badania i analizy rynków ponad 25 krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Publikujemy ponad 150 raportów rynkowych i serwisów market intelligence rocznie. Przeprowadzamy konferencje i szkolenia biznesowe, a na indywidulane zamówienie realizujemy usługi doradcze oraz badania rynkowe. Od 1995 roku pomogliśmy już ponad 500 globalnym korporacjom oraz wielu lokalnym firmom. Przy wsparciu PMR nasi klienci zwiększają udziały rynkowe, z sukcesem wchodzą na nowe rynki oraz optymalizują koszty działalności.
PATRONI
ORGANIZATOR
Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi.

Trzonem działalności spółki są spotkania realizowane w formule ‚custom event’, w których kluczową rolę odgrywa zaangażowanie uczestników w całym procesie przygotowania wydarzenia. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów.